De wereld van Tolkien

Zijn inspiratie achter Midden-aarde
Auteur: John Garth | Uitgever: Rebo Productions

29,99

Duik met dit boek in de wereld van Tolkien, beroemd auteur van In de ban van de ring, met indrukwekkende foto’s, tekeningen van Tolkien zelf, historische kaarten en fascinerende verhalen voor echte fans van Midden-aarde.

In dit boek onderzoekt Tolkien-expert John Garth de plaatsen en locaties die de beroemde auteur van In de ban van de ring inspiratie boden voor zijn fictieve wereld van Midden-aarde. Het boek bevat meer dan 100 afbeeldingen, waaronder illustraties van Tolkien zelf, bijdragen van andere kunstenaars, archiefbeelden, kaarten en spectaculaire hedendaagse foto’s. De plekken van inspiratie liggen verspreid over heel Groot-Brittannië – en met name in Tolkiens geliefde West Midlands en Oxford – maar ook overzee. Er zijn bronnen voor Hobbitstee, de elfenvallei van Rivendel, de Glinsterende Grotten van Aglarond en tal van andere locaties in Midden-aarde, van bergen en bossen tot rivieren, meren en kustgebieden.

De wereld van Tolkien biedt een geïllustreerde reis door het leven en de verbeelding van een van ’s werelds meest geliefde auteurs. Daarnaast is dit een verkenning van de relatie tussen de echte en een verbeelde wereld, en een inspiratie voor iedereen die in de voetsporen van Tolkien wil treden.

Dit product is (tijdelijk) niet leverbaar maar elders mogelijk wel verkrijgbaar

Artikelnummer: 9789036646956 Categorie:
Op zoek naar dit boek als ebook?
Tweedehands boeken?

Extra informatie

Subtitel

Zijn inspiratie achter Midden-aarde

Auteur

Uitgever

Aantal pagina's

208

Leverbaar

Direct

Uitgiftedatum

20-09-2024

Taal

Nederlands

Productvorm

Harde kaft

Levertijd

Op werkdagen voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

Druk

1

Beoordelingen

Er zijn nog geen beoordelingen.


Wees de eerste om “De wereld van Tolkien” te beoordelen