De Culturele Evolutie 2

Van Primaat tot Homo Sapiens
Auteur: Mj Van Hagen | Uitgever: Uitgeverij : Historisch Onderzoek

34,99

Hoe werd de mens de denkende en scheppende soort die hij vandaag is? Welke krachten vormden onze evolutionaire ontwikkeling van eenvoudige primaten tot complexe samenlevingen? In De Culturele Evolutie 2 neemt cultuurhistoricus Rinus van Hagen de lezer mee op een fascinerende reis door de diepste wortels van de menselijke geschiedenis.

Van de oerwouden waarin onze eerste voorouders leefden tot de vroege stadia van taal, kunst en technologie—dit boek verkent hoe biologische evolutie en culturele ontwikkeling hand in hand gingen. Op basis van de nieuwste archeologische, genetische en antropologische inzichten werpt Van Hagen een nieuw licht op de invloed van natuurlijke selectie, de cruciale rol van sociale structuren en de manier waarop culturele overdracht een evolutionaire kracht werd.
Met een scherpe analyse en een meeslepende vertelstijl laat De Culturele Evolutie 2 zien hoe Darwin’s evolutietheorie niet alleen onze biologische oorsprong verklaart, maar ook de fundamenten biedt om de culturele en technologische vooruitgang van Homo sapiens te begrijpen.

Dit product is (tijdelijk) niet leverbaar maar elders mogelijk wel verkrijgbaar

Artikelnummer: 9789403795485 Categorie:
Op zoek naar dit boek als ebook?
Tweedehands boeken?

Extra informatie

Subtitel

Van Primaat tot Homo Sapiens

Auteur

Uitgever

Aantal pagina's

329

Leverbaar

Direct

Uitgiftedatum

27-03-2025

Taal

Nederlands

Productvorm

Zachte kaft

Levertijd

Op werkdagen voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

Druk

2

Beoordelingen

Er zijn nog geen beoordelingen.


Wees de eerste om “De Culturele Evolutie 2” te beoordelen