Man van vele oorlogen

Auteur: Jonas Boets | Uitgever: Tzara

24,99

Geschiedenis is overlevering. Overleveren gebeurt door mensen. En mensen maken fouten.
 
1914. Ides Janssens is leraar in Antwerpen. Hij doceert er dat geschiedenis slechts de herinnering van de mens is. En de mens herinnert zich dingen vaak verkeerd. Dat weet Ides maar al te goed. Hij was er immers bij op enkele cruciale momenten in de geschiedenis. Wie dacht dat de kruistochten georganiseerd werden in naam van de Kerk of dat de Vikings van nature woeste krijgers waren, kent niet de ware toedracht. Er is één onbenoemde, constante katalysator: Ides zelf.
Wanneer hij op een koffer stuit van de Engelse geheime dienst met daarin een dossier over de Oostenrijkse kroonprins Frans Ferdinand, beschouwt Ides dat als zijn kans om de wereldgeschiedenis te veranderen.
 
Een even ingenieuze als goed gedocumenteerde historische roman waarin oude gezichten nieuwe gezichten worden, eeuwige vetes blijven sluimeren en ware liefde nooit slijt.

Dit product is (tijdelijk) niet leverbaar maar elders mogelijk wel verkrijgbaar

Artikelnummer: 9789022340912 Categorie:
Op zoek naar dit boek als ebook?
Tweedehands boeken?

Extra informatie

Auteur

Uitgever

Aantal pagina's

328

Leverbaar

Direct

Uitgiftedatum

12-02-2024

Taal

Nederlands

Productvorm

Harde kaft

Levertijd

Op werkdagen voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

Druk

1

Beoordelingen

Er zijn nog geen beoordelingen.


Wees de eerste om “Man van vele oorlogen” te beoordelen