Het weeshuis

De hartverwarmende historische roman gebaseerd op een waargebeurd verhaal
Auteur: Lizzie Page | Uitgever: Oceaan

15,00

voor de lezers van Diney Costeloe, Lisa Wingate en Anne Jacobs

De ontroerende en hartverwarmende historische serie die zich afspeelt vlak na de Tweede Wereldoorlog

‘Ik hou van de manier waarop Lizzie Page feiten met fictie vermengt, en hoe haar personages tot leven komen. Ik ben een grote fan van haar werk.’ Jill Mansell

Engeland, 1948. De jonge oorlogsweduwe Clara is de nieuwe leidster van het weeshuis Shilling Grange. De kinderen zijn stil en bang en Clara lijkt alles verkeerd te doen.
Gelukkig hebben de kinderen steun aan buurman Ivor, een voormalig oorlogsheld. Hij deelt met de kinderen de argwaan naar Clara, want het lijkt erop dat zij weer snel zal vertrekken. Langzaam maar zeker begint Clara echter haar plek te veroveren. Maar vindt ze ook de kracht om te vechten voor de kinderen als niemand anders dat doet?

‘Deze roman leest makkelijk, verbaast je en ontroert je. ‘Het weeshuis’ is het eerste deel in deze serie en gaat over de moeilijke tijd voor kinderen in een weeshuis na de tweede wereldoorlog. Een onderwerp waarover niet vaak gesproken en geschreven wordt, maar zeker de moeite waard is om over te lezen.’ Boekenblog.nl

Dit product is (tijdelijk) niet leverbaar maar elders mogelijk wel verkrijgbaar

Artikelnummer: 9789046832806 Categorie:
Op zoek naar dit boek als ebook?
Tweedehands boeken?

Extra informatie

Subtitel

De hartverwarmende historische roman gebaseerd op een waargebeurd verhaal

Auteur

Uitgever

Leverbaar

Direct

Uitgiftedatum

13-02-2024

Taal

Nederlands

Productvorm

Zachte kaft

Levertijd

Op werkdagen voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

Druk

2

Beoordelingen

Er zijn nog geen beoordelingen.


Wees de eerste om “Het weeshuis” te beoordelen