Elizabeth en Margaret

Achter de gesloten deuren van Buckingham Palace
Auteur: Andrew Morton | Uitgever: Ambo|Anthos

24,99

Elizabeth & Margaret van biograaf Andrew Morton is het verhaal van twee koninklijke zussen die ondanks alles tot elkaar veroordeeld waren. Voor de fans van Netflix’ The Crown en De hofdame.

Elizabeth & Margaret van Andrew Morton, auteur van Diana, haar eigen verhaal, is het verhaal van de onafscheidelijke zusjes Windsor. De onverwachte troonsafstand van hun oom Edward VIII veranderde de dynamiek tussen hen drastisch.

Vanaf dat moment zou Margaret voor haar zus moeten buigen en zich moeten schikken in haar nieuwe positie binnen het gezin. Elizabeth zou de capriolen van haar jongere zus geamuseerd gadeslaan, maar Margarets worsteling om haar plek binnen het koninklijke systeem te vinden, waren vaak een bron van onderlinge spanningen.

In deze biografie wordt hun relatie beschreven, van hun idyllische jeugdjaren tot de verschillende levenspaden die de beide vrouwen bewandelden na Elizabeths kroning. Morton biedt een unieke kijk op de twee zussen die ondanks het grote verschil in karakter en functie een hechte band hadden, op de impact die ze gehad hebben op de koninklijke familie, en hoe deze is veranderd gedurende de twintigste eeuw.

Elizabeth & Margaret van Andrew Morton is hét boek voor de fans van Netflix’ The Crown en De hofdame.

‘Een zeer goed boek. Deze biografie belicht zowel de innige band van de zussen als hun ingewikkelde relatie in één, vloeiend leesbaar verhaal.’ – The Wall Street Journal

‘Een voortreffelijk portret van een even ongemakkelijke als onbreekbare zussenband.’ – Kirkus Reviews

‘Op sprankelende wijze onderzoekt Morton de push & pull tussen de diepe liefde en de intense jaloezie die de zussen bond. Royaltyfans zullen ervan smullen.’ – Publishers Weekly

‘Details om van te smullen, ontroerend en goed gedocumenteerd. Dit zal bij velen in de smaak vallen!’ – Booklist (starred review)

‘Morton is dé Britse royaltykenner en voorziet het kille koninklijke leven van een rijke context. […] Margarets verhaal is onthullend.’ – The New York Times

Dit product is (tijdelijk) niet leverbaar maar elders mogelijk wel verkrijgbaar

Artikelnummer: 9789026356421 Categorie:
Op zoek naar dit boek als ebook?
Tweedehands boeken?

Extra informatie

Subtitel

Achter de gesloten deuren van Buckingham Palace

Auteur

Uitgever

Aantal pagina's

352

Leverbaar

Verwacht

Taal

Nederlands

Productvorm

Zachte kaft

Datum verwacht

27-07-2021

Levertijd

Verwacht

Druk

1

Beoordelingen

Er zijn nog geen beoordelingen.


Wees de eerste om “Elizabeth en Margaret” te beoordelen